200 років тому назад було засновано наше місто. Перша назва міста – Ногайськ, була надана на честь народу, який населяв ці землі – ногайці.

Приморський районний краєзнавчий музей

Знайомство з містом краще всього розпочинати з музея

Приморський районний краєзнавчий музей було засновано у 1961р. Музей знаходиться в приміщенні колишньої початкової чотирьохкласної школи, збудованої наприкінці ХІХ століття. 
Біля входу відвідувачів зустрічають скіфські та половецькі кам’яні скульптури. Знайомство з музеєм розпочинається з діорами «Коса Обитічна», живописних полотен «Старий Ногайськ», «Троїцька Церква», «Корсак Могила», «Блакитні озера» та настінного розпису «Скіфи», «Ногайці». 
Про стародавню історію Приморська та околиць розкажуть палеонтологічні та археологічні знахідки в залі «Археологія». 
До уваги відвідувачів також експозиційні зали: «Історія заселення краю», «Приморський район на початку ХХ ст.», «Історія Приморського району в роки Великої Вітчизняної війни», зала присвячена Всеукраїнському фестивалю мистецтв національних культур «Ми — українські» та виставкового зала. 

Музей розташований за адресою:
м.Приморськ, вул.Соборна, 101
Як пройти?
Віртуальна екскурсія музеєм

Далі пропонуємо вам обрати цікавий для себе маршрут на інтерактивній карті. Тут ви зможете дізнатися про пам’ятники та старовинні будівлі міста, прокласти маршрут від своєї позиції.